Anunț expirat!
Publicat acum 2 ani

Va rog ajutati-ma sa gasesc stapan lui Suri (femela). Am adoptat-o la 2 luni, pe 6 septembrie implineste 6 luni.
Nu mai pot avea grija de ea din cauza programului care mi s-a schimbat radical, locuiesc singur si nu am ce sa fac.
Am crescut-o in conditii foarte bune, are carnet de sanatate, fisa medicala la veterinarul de langa mine care lucreaza impecabil.
Are vaccinurile facute plus deparazitari, inclusiv antirabic.
Se comporta ireprosabil, este foarte sociabila.
Locuiesc in zona Obor, pe Str. Masina de paine.
Accesoriile pot fi luate binenteles (recomand, isi ascute ghearele la ele si sta cocotata pe stativ).

Multumesc!



Vezi mai multe anunțuri de la


Formular de adopție

Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Vă rugăm să oferiți câteva detalii despre dvs. și mediul în care doriți să aveți grijă de pisica adoptată. De exemplu: Locuiți la curte sau la apartament? Ați mai avut sau aveți câini, pisici sau alte animale de companie?
Doriți să primiți pe email și alte oferte de adopții pisici din localitatea dvs.?
În cazul în care acest anunț nu mai este disponibil sau adopția nu se finalizează din diverse motive, publicarea cererii dvs. de adopție oferă ocazia altor persoane care au pisici de dat spre adopție în localitatea dumneavoastră să vă contacteze prin intermediul unui formular care va fi disponibil pe site, fără publicarea datelor dvs. de contact.
Vă rugăm să oferiți câteva detalii despre ce anume căutați să adoptați. Mascul, femela? Spuneți-ne dacă aveți preferințe pentru culori sau vârsta și cât de importante sunt pentru dvs.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.