Celine, pisicuţă tigrată, afectuoasă, jucăuşă
Localitate | Bucuresti |
---|---|
Telefon | 0760.061.900 |
Trimite un mesaj pe email | |
Actualizare | acum 2 luni |
Etichete |
Celine e o pisicuţă afectuoasă, jucăuşă, drăgălaşă, plină de energie şi de viaţă şi de iubire, ideală pentru o familie cu copii, dar şi pentru persoane singure care simt nevoia unui suflet care să fie lângă ele şi să le ofere dragoste şi bucurie de viaţă.
Mămica ei i-a croit un costumaş tare frumos, gri-tigrat, după cum puteţi vedea în poze, ca să fie admirată şi pentru frumuseţea ei, nu doar pentru personalitatea ei.
Celine are momentan aproximativ patru luni, e în creştere, e încă o copilă foarte jucăuşă. A fost deparazitată.
Pisicuţa ştie să folosească litiera cu nisip şi va primi cadou de adopţie şi litiera cu care s-a obişnuit.
Aşteptăm cu drag să ne contactaţi la numărul de telefon 0760.061.900 dacă sunteţi interesaţi să o vedeţi/adoptaţi pe Celine. O zi frumoasă, cu zâmbet !! (-: